Aktualności

Konsultacje z NGO

14.03.17

W załączniku przesyłam ogłoszenie o ponownym prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Jaroszowickiej i Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej w Tychach.

Nabór członków do komisji konkursowej

07.03.17

Prezydent Miasta Tychy ogłasza: nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do komisji konkursowej.

Ponowne prowadzenie konsultacji

07.03.17

Ogłoszenie o ponownym prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Spacerowej i Grota - Roweckiego w Tychach.

Otwarty konkurs ofert - TIK 2017

03.03.17

Otwarty konkurs ofert w zakresie kultury

Otwarty konkurs ofert III na 2017r.

28.02.17

otwarty konkurs ofert w zakresie: a.pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób, przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, rewitalizacji, w formie wspierania wykonywania zadań publicznych.

Oferta w trybie art 19a

22.02.17

Oferta złożona przez Śląski Ogród Botaniczny w formie " małego grantu"

Nabór osób wskazanych przez organizacje pozarządowe do komisji konkursowej

17.02.17

Prezydent Miasta Tychy nabór ogłasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do komisji konkursowej

Oferta w trybie art 19 a Polskiego Klubu Ekologicznego Koło w Tychach

17.02.17

Oferta Polskiego Klubu Ekologicznego Koło w Tychach na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. "Niska emisja – wielki problem-Paprocany".

Otwarty Konkurs Ofert na 2017 (II SWZ)

10.02.17

Prezydent Miasta Tychy ogłasza: otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku w zakresie ochrony i promocji zdrowia

Bezpłatne szkolenie

03.02.17

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu „Księgowe zamknięcie roku w podmiotach ekonomii społecznej (organizacjach pozarządowych) oraz zmiany w ustawie o rachunkowości”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...