Aktualności

Przygoda, wolontariat, zgłoś się!

26.09.18

Jeśli jesteś osobą otwartą, pomocną, lubiącą piłkę nożną, a także nowe wyzwania – czekamy właśnie na Ciebie! Rekrutacja wystartowała 17 września.

ZAPRASZAM DO ROZMOWY PRZY HERBACIE

26.09.18

Wszystkie tyskie organizacje pozarządowe serdecznie zapraszam na indywidualne spotkania.

Zaproszenie na debatę poświęconej wsparciu osób z chorobą Alzheimera i ich rodzin

21.09.18

27 września 2018r. w budynku Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ul. Ciasna 3, Tychy, w godzinach 9.45-14.00.

Zarząd Województwa przyjął projekt Programu Współpracy Samorządu Woj. Śląskiego z organizacjami

21.09.18

Do 26 września można zgłaszać uwagi do zaproponowanego projektu Programu. Jak to zrobić?

Realizując zadania publiczne promujemy Tychy

20.09.18

Przypominamy o obowiązkach i uprawnieniach informacyjnych wynikających z realizacji zadań publicznych ze środków Gminy Miasta Tychy. Dotyczy to m.in. otwartych konkursów ofert czy małych grantów - 19 a.

Szkolenie z poradnictwa obywatelskiego.

19.09.18

Szanowni Państwo! Związek Biur Porad Obywatelskich podał termin i miejsce pierwszego szkolenia z poradnictwa obywatelskiego. Linki: ...

Oferta złożona w trybie art 19a - mały grant

17.09.18

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r.( Dział II rozdział 2 art.19a) zamieszczam ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Szkolenia dla NGO z poradnictwa obywatelskiego

10.09.18

Związek Biur Porad Obywatelskich ma w dniach 10-14 września zamieścić na swojej stronie www i na profilu na facebooku informację o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na pierwszy termin szkoleń (rozpoczęcie prawdopodobnie 19 września).

Konsultacje projektów rozporządzeń

07.09.18

Znamy projekty rozporządzeń do Ustawy o działalności pożytku! Mamy trzy tygodnie na ich skonsultowanie. Jednym z konsultowanych rozporządzeń jest to, które określi nowe wzory ofert, umów i sprawozdań w konkursach dla organizacji pozarządowych.

Program grantowy „Moje miejsce na Ziemi”

06.09.18

Aż dwa miliony złotych przekaże Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” społecznościom lokalnym z całej Polski w ramach nowego programu grantowego „Moje miejsce na Ziemi”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×