Aktualności

16 lipca – termin ważny dla „organizacji przedsiębiorców” i OPP

12.07.18

Twoja fundacja prowadzi działalność gospodarczą? Twoje stowarzyszenie ma status OPP? Pamiętajcie o sprawozdaniach – 16 lipca 2018 r. mijają terminy!

Projekt badawczy dotyczącym NGO

12.07.18

Opowiedz o swojej organizacji i zaangażuj się w budowanie wiedzy o polskim sektorze pozarządowym. Przeczytaj, dlaczego warto to zrobić.

FIO małe granty - konkurs "Śląskie Lokalnie 2018-2019"

12.07.18

Spotkanie informacyjne dla organizacji i grup nieformalnych chcących ubiegać się o środki w ramach konkursu "Śląskie Lokalnie 2018-2019". Spotkanie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja za pośrednictwem fioslaskie.com/spotkania.

Konsultacje programów wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego

11.07.18

Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego oraz Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. Dokumenty wraz z uzasadnieniem znajdą Państwo na stronie BIP KPRM...

Oferta Polskiego Klubu Ekologicznego Koło w Tychach

10.07.18

na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. "Wystawa o niskiej emisji i smogu (zagrożenia i przeciwdziałania)".

Nabór do komisji konkursowej

10.07.18

Nabór osób wskazanych przez organizacje pozarządowe do komisji konkursowej.

Akademia Liderów Społecznych

09.07.18

Akademia Liderów Społecznych zaprasza kobiety i mężczyzn, którzy chcą aktywnie działać na rzecz zmian w swoim środowisku lokalnym, poprzez rozwijanie swojego potencjału i wzmocnienie kompetencji liderskich.

Konsultacje w rejonie ulic: Tulipanów i Piaskowej w Tychach

09.07.18

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Tulipanów i Piaskowej w Tychach

WYNIKI KONSULTACJI

02.07.18

Wyniki konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Alei Bielskiej i ulicy Władysława Sikorskiego w Tychach.

Wyniki konsultacji - punkty sprzedaży alkoholu

22.06.18

Wyniki konsultacji projektów uchwał u Rady Miasta Tychy w sprawie

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×