Aktualności

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ TERAZ I PO WPROWADZENIU NOWYCH PRZEPISÓW

05.02.18

Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej zaprasza na szkolenie

Konkurs grantowy "Na 100 Niepodległa"

05.02.18

Fundacja Banku Gospodarstwa Krajowego ogłosiła konkurs grantowy na projekty patriotyczne dedykowane dla dzieci i młodzieży. Wnioski można składać do 16 lutego 2018 r.

 

Otwarcie Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego dla NGO

05.02.18

Z przyjemnością zapraszamy przedstawicieli tyskich organizacji pozarządowych na uroczystość oficjalnego otwarcia Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej (w ramach projektu Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej).

 

Wolontariat w MOPS Tychy

01.02.18

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach zaprasza do współpracy wolontariuszy, którzy chcą swoim zaangażowaniem przyczynić się do pomocy osobom starszym, niepełnosprawnym, wymagającym pomocy oraz dzieciom w placówkach wsparcia dziennego prowadzonych przez MOPS.

Wyniki otwartego konkursu ofert - sport na 2018r.

29.01.18

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 roku.

CIT-8. Doradzamy, krok po kroku, jak wypełnić w 2018

25.01.18

Wypełnienie formularza CIT-8 jest obowiązkiem każdej organizacji pozarządowej (nawet jeśli zdecydowała się na prowadzenie uproszczonej księgowości).

Konkursy MZ: Realizacja zadań z zakresu zdrowia publicznego

25.01.18

Minister Zdrowia ogłosił konkursy ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego. Oferty należy składać do 12 lutego 2018 r.

Tyskie Inicjatywy Kulturalne 2018

24.01.18

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2018 roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji - Tyskie Inicjatywy Kulturalne 2018

Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym

24.01.18

W załączeniu przesyłam Państwu informację dotyczącą uruchomienia rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym oraz obowiązków i sankcji wynikających z przepisów ustawy o...

Bezpłatne warsztaty dla opiekunów rodzin z zakresu opieki nad osobą obłożnie chorą

23.01.18

„Jak zadbać o siebie i radzić sobie w sytuacjach trudnych.”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×