Aktualności

Wyniki konsultacji

27.01.17

Wyniki ponownych konsultacji w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w południowej części osiedla Wilkowyje w Tychach – etap II

Oferta w trybie art.19a

25.01.17

Oferta złożona przez Fundację: " Pracownia Edukacji Żywej" w formie " małego grantu".

Bezpłatne szkolenia zawodowe i staże zagraniczne

19.01.17

"Mobilność i doświadczenie - staże zawodowe w Niemczech". Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza osoby w wieku 18-35 lat do udziału w projekcie

Konkurs MSWiA: Ochrona dzieci i młodzieży przed zagrożeniami

19.01.17

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadnia publicznego: Ochrona dzieci i młodzieży przed zagrożeniami – przemocą, hejtem w internecie oraz uzależnieniami. Oferty należy składać do 6 lutego 2017 r.

Kampania „Kilometry Dobra”

19.01.17

Fundacja Polski Instytut Filantropii zaprasza organizacje pozarządowe do współpracy w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kilometry Dobra”.

Wyraź swoją opinię nt. "Strategii rozwoju kultury w mieście Tychy 2020+"

19.01.17

Aktywnie uczestniczysz w życiu kulturalnym miasta? Chcesz podzielić się swymi oczekiwaniami i potrzebami w tym względzie, a nade wszystko mieć realny wpływ na rozwój życia kulturalnego w Tychach? Jeśli tak, teraz nadarza się ku temu znakomita okazja.

Wyniki ponownych konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania

18.01.17

W konsultacjach organizacje nie zgłosiły żadnych uwag lub opinii dotyczących przedmiotowego projektu uchwały.

Wyniki otwartego konkursu ofert - sport

17.01.17

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2017 roku.

Ponowne konsultacje dot. rejonu ul. Katowickiej, rzeki Mlecznej i kompleksu leśnego

17.01.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Katowickiej, rzeki Mlecznej, kompleksu leśnego oraz ulicy Pod Lasem i Zwierzynieckiej w Tychach – etap I.

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert.

12.01.17

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych w 2017 roku w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej - Prowadzenie ośrodka „Kibice Razem”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...