Aktualności

Nabór osób wskazanych przez organizacje pozarządowe do komisji konkursowej

12.07.12

Prezydent Miasta Tychy ogłasza nabór osób wskazanych przez organizacje pozarządowe do komisji opiniującej oferty w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego pn. "Skarby natury". Termin zgłaszania kandyda

Otwarty konkurs ofert "Skarby natury"

10.07.12

Prezydent Miasta Tychy ogłasza otwarty konkus ofert na realizację zadania publicznego w 2012 roku w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego pn. "Skarby Natury". Termin składania ofert: 31.07.2012

Odpis z KRS: bezpłatnie i szybko przez internet

09.07.12

W końcu fundacje i stowarzyszenia mogą pobrać i wydrukować swój odpis z Krajowego Rejestru Sądowego.

ZMIANA GODZIN PRACY NA CZAS WAKACJI

02.07.12

Informujemy, iż w okresie wakacji od 2 lipca do 31 sierpnia br. Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości w Tychach zmienia delikatnie godziny otwarcia.

Konsultacje z NGO - Park św. Franciszka w Tychach

27.06.12

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru obejmującego Park św. Franciszka z Asyżu w Tychach.

Konsultacje z NGO - dolina rzeki Mlecznej w Tychach

27.06.12

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru doliny rzeki Mlecznej w Tychach.

Konsultacje z NGO - ul. Armii Krajowej, Beskidzka, Piłsudskiego, linia kolejowa

27.06.12

Ogłoszenie o prowadzeniu ponownych konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru pomiędzy ulicami: Armii Krajowej, Piłsudskiego, Beskidzką i linią kolejową w Tychach.

Wakacyjny sprint - 4 runda samochodowych mistrzostw Tychów 2012

27.06.12

BEZPIECZNE JAZDY AZT - NA TORZE FIAT AUTO POLAND - TYCHY TU ŚCIGAMY SIĘ LEGALNIE I BEZPIECZNIE

HARMONOGRAM OTWARTYCH KONKURSÓW OFERT 2012

22.06.12

HARMONOGRAM OTWARTYCH KONKURSÓW OFERT 2012 - ZMIANA JEDNEGO TERMINU

„Mały Grant” – oferta Trzeźwościowego Stowarzyszenia Kulturalno–Turystycznego

06.06.12

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003r. ( dz. II; rozdz. 2; art.19a)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×