Aktualności

Konsultacje - opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych

05.09.12

Konsultacje dotyczące projektu uchwały w sprawie wymagań jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający sie o wydanie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych na terenie miasta Tychy.

Konsultacje - odbieranie odpadów komunalnych

05.09.12

Konsultacje dotyczące projektu uchwały w sprawie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne.

Konsultacje - wybór metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

05.09.12

Konsultacje dotyczące projektu uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Komisja Samorządowa Rady Miasta Tychy w Inkubatorze

04.09.12

Informujemy, że w dniu 26 września 2012 r. o godz. 15:00 w siedzibie ISP Tychy przy ul. Barona 30/209 odbędzie się posiedzenie Komisji Samorządowej Rady Miasta Tychy , na którym zostanie zaprezentowana działalność Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości w Tychach w praktyce.

Klanza - harmonogram warsztatów "Wspieramy, rozwijamy i działamy"

04.09.12

Załączamy do Państwa wiadomości harmonogram warsztatów w ramach programu „Wspieramy, rozwijamy i działamy”. Jest to program realizowany przez Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza ze środków Urzędu Miasta Tychy – Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia adresowany do osób niepełnosprawnych, ich ro

I Tyski Półmaraton i XVII Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny

04.09.12

Stowarzyszenie Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach zaprasza na I Tyski Półmaraton oraz XVII Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny, które odbędą się 16 września 2012 r. o godzinie 12:30. Biegaczki i biegacze wystartują spod tyskiej „Piramidy”.

Pierwszy krok do samodzielności finansowej twojej organizacji

04.09.12

Trwa rekrutacja do I edycji indywidualnego wsparcia w zakresie prowadzenia działalności odpłatnej i/lub gospodarczej.

Tyska Różowa Masa Krytyczna

27.08.12

W sobotę 1 września 2012 r. Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY oraz portal www.NOLTYCHY.pl serdecznie zapraszają na pierwszą Tyską Różową Masę Krytyczną (plakat w załączeniu).

Rekrutacja do spółdzielni socjalnych - wydłużony termin do 31.08.2012.

23.08.12

Informujemy o wydłużonym terminie zgłaszania się osób fizycznych zainteresowanych utworzeniem spółdzielni socjalnych w ramach projektu „Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości Województwa Śląskiego”.

Konsultacje z NGO - ul. Grota-Roweckiego, Elfów, Edukacji

08.08.12

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Grota-Roweckiego, Edukacji i Elfów w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×