Aktualności

Wolontariat w MOPS Tychy

01.02.18

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach zaprasza do współpracy wolontariuszy, którzy chcą swoim zaangażowaniem przyczynić się do pomocy osobom starszym, niepełnosprawnym, wymagającym pomocy oraz dzieciom w placówkach wsparcia dziennego prowadzonych przez MOPS.

Wyniki otwartego konkursu ofert - sport na 2018r.

29.01.18

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 roku.

CIT-8. Doradzamy, krok po kroku, jak wypełnić w 2018

25.01.18

Wypełnienie formularza CIT-8 jest obowiązkiem każdej organizacji pozarządowej (nawet jeśli zdecydowała się na prowadzenie uproszczonej księgowości).

Konkursy MZ: Realizacja zadań z zakresu zdrowia publicznego

25.01.18

Minister Zdrowia ogłosił konkursy ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego. Oferty należy składać do 12 lutego 2018 r.

Tyskie Inicjatywy Kulturalne 2018

24.01.18

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2018 roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji - Tyskie Inicjatywy Kulturalne 2018

Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym

24.01.18

W załączeniu przesyłam Państwu informację dotyczącą uruchomienia rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym oraz obowiązków i sankcji wynikających z przepisów ustawy o...

Bezpłatne warsztaty dla opiekunów rodzin z zakresu opieki nad osobą obłożnie chorą

23.01.18

„Jak zadbać o siebie i radzić sobie w sytuacjach trudnych.”

4 najważniejsze obowiązki stycznia w organizacji pozarządowej

22.01.18

Dla organizacji pozarządowych styczeń to czas wielu obowiązków, najczęściej związanych ze starym rokiem. Wybraliśmy te, o których NGO absolutnie nie może zapomnieć. Zobacz, co właśnie teraz koniecznie trzeba zrobić i na co przy tym uważać.

Bezpłatna żywność z TESCO

16.01.18

Na prośbę sklepu TESCO dokonujemy rozeznania na temat zainteresowania ze strony NGO

Oferta w trybie art. 19a

15.01.18

Oferta Polskiego Klubu Ekologicznego Koło w Tychach na realizację zadania publicznego "Dokarmianie kotów wono żyjących w okresie zimowym 2018 r. oraz sterylizacja i kastracja kotów wolno zyjących z terenu miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×