Aktualności

Konkurs MSWiA: Ochrona dzieci i młodzieży przed zagrożeniami

19.01.17

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadnia publicznego: Ochrona dzieci i młodzieży przed zagrożeniami – przemocą, hejtem w internecie oraz uzależnieniami. Oferty należy składać do 6 lutego 2017 r.

Kampania „Kilometry Dobra”

19.01.17

Fundacja Polski Instytut Filantropii zaprasza organizacje pozarządowe do współpracy w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kilometry Dobra”.

Wyraź swoją opinię nt. "Strategii rozwoju kultury w mieście Tychy 2020+"

19.01.17

Aktywnie uczestniczysz w życiu kulturalnym miasta? Chcesz podzielić się swymi oczekiwaniami i potrzebami w tym względzie, a nade wszystko mieć realny wpływ na rozwój życia kulturalnego w Tychach? Jeśli tak, teraz nadarza się ku temu znakomita okazja.

Wyniki ponownych konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania

18.01.17

W konsultacjach organizacje nie zgłosiły żadnych uwag lub opinii dotyczących przedmiotowego projektu uchwały.

Wyniki otwartego konkursu ofert - sport

17.01.17

Wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2017 roku.

Ponowne konsultacje dot. rejonu ul. Katowickiej, rzeki Mlecznej i kompleksu leśnego

17.01.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Katowickiej, rzeki Mlecznej, kompleksu leśnego oraz ulicy Pod Lasem i Zwierzynieckiej w Tychach – etap I.

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert.

12.01.17

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych w 2017 roku w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej - Prowadzenie ośrodka „Kibice Razem”.

Konsultacje projektów uchwał w sprawach miejscowego zagospodarowania

10.01.17

Konsultacje projektów uchwał w sprawach miejscowego zagospodarowania:

Sprostowanie do informacji o wynikach otwartego konkursu ofert na 2017 rok.

05.01.17

Sprostowanie do informacji o wynikach otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych w 2017 roku. w obszarze: a.pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej...

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych w 2017 roku.

04.01.17

w obszarze: a.pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób, b.przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, c.ochrony i promocji zdrowia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...