Realizator – Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej FRES. Miejsce: ul. Barona 30 pokój 209

 

Dni i godziny otwarcia:

poniedziałek  8:00 – 16:00

środa  14:00 – 18:00

czwartek  10:00 – 14:00.

Kontakt: 501 696 644

 

WSZYSTKICH CHĘTNYCH BY WZIĄĆ UDZIAŁ W TYCH SZKOLENIACH PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DROGĄ MAILOWĄ fres@ekonomiaspoleczna.org.pl LUB TELEFONICZNIE DO BIURA FUNDACJI ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ POD NR 501 696 644 W GODZ. OD 8:00 DO 16:00. PROSIMY O INFORMACJĘ JAK NAJSZYBCIEJ.

 

WAŻNE: Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej organizuje nieodpłatne szkolenia w ramach projektu regionalnego ośrodka wspierania rozwoju ekonomii społecznej od 2015 roku. Wiele osób z śląskich organizacji pozarządowych już korzystało z naszych szkoleń. Jednak jeżeli osoba reprezentująca daną organizację zgłasza się po raz pierwszy i wie, że nikt z reprezentowanej organizacji  wcześniej nie korzystał z naszych usług np. doradztwa, animacji itp. jest zobowiązana do wypełnienia wszystkich dokumentów w załączniku tej wiadomości. Natomiast jeżeli organizacja wcześniej już z Fundacją współpracowała, ale oddelegowała osobę, która na szkoleniu będzie po raz pierwszy- to należy wypełnić tylko formularz osoby fizycznej.

 

zostały rozpoczęte prace nad „Programem współpracy miasta Tychy z organizacjami pozarządowymi na rok 2019". Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz miasta Tychy i jego mieszkańców do wnoszenia propozycji/uwag w terminie do 20 lipca br.

więcej na stronie

 

 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×