Realizator – Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej FRES. Miejsce: ul. Barona 30 pokój 209

 

Dni i godziny otwarcia:

poniedziałek  8:00 – 16:00

środa  14:00 – 18:00

czwartek  10:00 – 14:00.

Kontakt: 501 696 644

 

Informujemy, iż 18.04.2018r. o godz. 16.00 w  CENTRUM BALBINA w Tychach ul. Brona 30 p. 209 odbędzie się nieodpłatne SZKOLENIE DLA TYSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH pn.: "MOTYWOWANIE ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - DELEGOWANIE OBOWIĄZKÓW I ZAANGAŻOWANIE CZŁONKÓW W BIEŻĄCEJ DZIAŁALNOŚCI ORGNIZACJI".

 

WSZYSTKICH CHĘTNYCH BY WZIĄĆ UDZIAŁ W TYCH SZKOLENIACH PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DROGĄ MAILOWĄ fres@ekonomiaspoleczna.org.pl LUB TELEFONICZNIE DO BIURA FUNDACJI ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ POD NR 501 696 644 W GODZ. OD 8:00 DO 16:00. PROSIMY O INFORMACJĘ JAK NAJSZYBCIEJ.

 

WAŻNE: Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej organizuje nieodpłatne szkolenia w ramach projektu regionalnego ośrodka wspierania rozwoju ekonomii społecznej od 2015 roku. Wiele osób z śląskich organizacji pozarządowych już korzystało z naszych szkoleń. Jednak jeżeli osoba reprezentująca daną organizację zgłasza się po raz pierwszy i wie, że nikt z reprezentowanej organizacji  wcześniej nie korzystał z naszych usług np. doradztwa, animacji itp. jest zobowiązana do wypełnienia wszystkich dokumentów w załączniku tej wiadomości. Natomiast jeżeli organizacja wcześniej już z Fundacją współpracowała, ale oddelegowała osobę, która na szkoleniu będzie po raz pierwszy- to należy wypełnić tylko formularz osoby fizycznej.

 

Zapraszamy do przekazania uwag dot. Programu Współpracy Miasta Tychy z Organizacjami Pozarządowymi. 

Zgodnie z obecnym Programem "organizacje uczestniczą w przygotowaniu projektu budżetu na rok 2019 w zakresie planowanych do zlecenia organizacjom pozarządowym zadań publicznych i dotacji na ich realizację. Propozycje nowych zadań oraz istotnych zmian w zadaniach realizowanych w roku 2017 należy składać w wydziałach i jednostkach merytorycznych do dnia 5 września 2018 r. Wniosek składany w tym trybie nie stanowi wniosku w rozumieniu art. 12 ust. 1 ustawy".

 

 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...