Aktualności

czy chcecie jeszcze lepiej organizować pracę w stowarzyszeniu czy fundacji? Zastanawiacie się, co robić, by dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców Waszych działań i zainteresować nimi mieszkańców Tychów i Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego? Wreszcie - brakuje Wam rąk do pracy?

To problemy, z którymi boryka się wiele organizacji pozarządowych. Dlatego zapraszam do udziału w atrakcyjnym projekcie realizowanym przez Centrum Społecznego Rozwoju - „MOC-NGO – Silne organizacje, kompetentni liderzy i wolontariusze w podregionie tyskim” dla przedstawicieli tyskich i bieruńsko-lędzińskich organizacji pozarządowych oraz osób zainteresowanych nabyciem praktycznych umiejętności z zakresu zarządzania projektem, promocji organizacji i fundraisingu.

MOCne organizacje i zaangażowani ludzie - to klucz do sukcesu, a my pokażemy Wam jak robić to w Waszych organizacjach!

Zapraszam do udziału w bezpłatnej Akademii Rozwoju Liderów NGO. Cykl organizowanych szkoleń pozwoli zaspokoić podstawowe potrzeby liderów organizacji pozarządowych i z pewnością przełoży się na jakość funkcjonowania organizacji, a przede wszystkim na jej rozwój. Umożliwi też wymianę doświadczeń między liderami organizacji pozarządowych działających na terenie podregionu tyskiego.

To jednak nie wszystko! Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na kompetentnych młodych ludzi w organizacjach pozarządowych, proponujemy także Warsztaty umiejętności społecznych dla wolontariuszy mających zapał do działania i będących nierzadko kopalnią nietuzinkowych pomysłów. Warsztaty te przeznaczone są dla osób w wieku 16-30 lat i wyposażą młodych aktywnych tyszan w umiejętności pisania projektów, wystąpień publicznych czy działań z zakresu PR i zakończą się podpisaniem umów wolontariackich z dowolnie wybraną przez nich organizacją pozarządową (np. Waszą) pozwalając zdobyć pierwsze doświadczenia i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

W tyskich  i bieruńsko-lędzińskich NGOsach tkwi potencjał, ale naszą przyszłością są ludzie młodzi, dlatego to ich chcemy włączyć w aktywne działanie i pokazać, że wolontariat nie musi być nudny, ale pozwala wspaniale spędzać czas robiąc to, co się naprawdę lubi razem z innymi. Bo razem znaczy lepiej!

Akademia oraz Warsztaty to 4 szkolenia dwudniowe weekendowe, w tym jedno dwudniowe wyjazdowe (organizator pokrywa wszelkie koszta przejazdu i zakwaterowania) - szczegółowy harmonogram dostępny na naszej stronie internetowej (por. niżej).

Każdy uczestnik zakwalifikowany do projektu będzie miał możliwość opracowania swojego mikroprojektu, z wybraną przez siebie organizacją pozarządową.

Najlepsze 5 projektów otrzyma dofinansowanie w kwocie 1000 zł!

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Szczegółowy program warsztatów:
https://csr.biz.pl/2017/07/szansa-i-nowe-wyzwania-dla-mieszkancow-powiatu-mikolowskiego/

Zapisy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfL2ebIRfVf8Nu2n3H3eAwUce1RVuc-k06yYkhbr3J9M7AjQA/viewform

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób na każdy z modułów (Akademia Liderów oraz 2 Warsztaty umiejętności społecznych)!

Pozostajemy do dyspozycji w razie pytań i wątpliwości,

--

Magdalena Borucka
magdalena.borucka@csr.biz.pl
Koordynator Wolontariatu Tychy i Powiat Bieruńsko-Lędziński
MOC-NGO
Silne organizacje, kompetentni liderzy i wolontariusze w podregionie tyskim

Stowarzyszenie
CENTRUM SPOŁECZNEGO ROZWOJU
ul. Jana Pawła II 1/2, 43-190 Mikołów
http://www.csr.biz.ple-mail: biuro@csr.biz.pl
tel./fax.: +48 32 444 64 53, tel.: +48 795 264 731
NIP: 635-171-01-15, REGON: 240003366, KRS: 0000223366

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×