Aktualności

Z inicjatywy kilku tyskich organizacji pozarządowych powstał pomysł systematycznych spotkań i podejmowania wspólnych działań przedstawicieli III sektora w Tychach pod nazwą Tyskie Forum Organizacji Pozarządowych.

ZAPROSZENIE

Tyskie Forum Organizacji Pozarządowych uprzejmie zaprasza przedstawicieli Tyskiego NGO na spotkanie Tyskiego Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 05.12.2017r.            w Balbina Centrum przy ul. Barona 30 I piętro s.209 o godzinie 17:00.

W porządku spotkania znajdą się:

- Podsumowanie FAN 2017,

- Omówienie FAN 2018 w tym rozważenie zmiany nazwy festiwalu,

- Gość specjalny Pani Magdalena Borucka omówienie projektu wolontariatu i możliwości współpracy

 

 

Forum jest otwarte, zapraszamy więc przedstawicieli tyskich organizacji do uczestnictwa w regularnych spotkaniach.

Dziękujemy za obecność przedstawicieli Tyskiego Forum Organizacji Pozarządowych podczas Święta Miasta, w załączeniu zdjęcia na pamiątkę.

Zdjęcia autorstwa Pani Beata Praszczak z Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego. Serdecznie dziękujemy!!

Zgodnie z ustaleniami prosimy o następujące informacje:

dot. propozycji szkoleń, spotkań dla tyskich organizacji pozarządowych
Proszę o przesłanie propozycji/ pomysłów na tematy szkoleniowe dla przedstawicieli Waszych Organizacji. Jeżeli uważacie także, iż jest potrzeba spotkania animacyjnego/integracyjnego dla organizacji to również prosimy o taką propozycję (coś na wzór zeszłorocznego spotkania wigilijnego dla tyskich NGO).

Propozycje nadsyłać prosimy na adres mailowy: p.stoly@ekonomiaspoleczna.org.pl lub ngo@umtychy.pl

Ponadto przypominamy o możliwości skorzystania ze wsparcia Regionalnego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej
Piotr Stoły zachęca przedstawicieli tyskich ngo-sów do korzystania z usług Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej w zakresie doradztwa prawnego, marketingowego i organizacyjnego, kontakt z biurem FRES: 501 696 644. Usługi te są nieodpłatne w ramach projektu "Regionalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej", dofinansowanego ze środków UE.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...