Małe granty

Oferta w trybie art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

25.08.16

Oferta złożona przez Stowarzyszenie Trzeźwość Życia w formie "małego grantu"

Oferta w trybie art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

17.08.16

Oferta złożona przez Fundację Rozwoju Ekonomii Społecznej w formie "małego grantu"

Oferta w trybie art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

17.08.16

Oferta złożona przez Stowarzyszenie Polski Związek Niewidomych okręg Śląski w formie "małego grantu"

Oferta złożona przez Stowarzyszenie Pszczelarzy w Tychach w formie małego grantu.

21.06.16

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r.zamieszczamy ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości.

Oferta Organizacji Pozarządowej w formie "małego grantu"

02.06.16

Oferta złożona przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie „RoPSAN” Rodzice Przeciwko Sprzedaży Alkoholu Nieletnim - Powstrzymaj pijanego kierowcy

Oferta w trybie Małego Grantu

02.06.16

Oferta złożona przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie „RoPSAN” Rodzice Przeciwko Sprzedaży Alkoholu Nieletnim - Tyska Miedzypokoleniowa Koalicja Nieobojetnych

Mały Grant - oferta

16.05.16

Oferta złożona przez Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy i Rozwoju Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 5 „Piątka Dzieciom” w formie "małego grantu".

Oferta złożona przez Stowarzyszenie "Trzeźwość Życia" w formie "małego grantu"

22.02.16

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003r. (dz. II; rozdz. 2; art.19a) zamieszczamy ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Oferta złożona przez Polski Klub Ekologiczny-Koło w Tychach

19.02.16

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. ( Dział II rozdział 2 art.19a) zamieszczam ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Oferta złożona przez Fundację: " Pracownia Edukacji Żywej" w formie " małego grantu"

04.02.16

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r.( Dział II rozdział 2 art.19a) zamieszczam ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×