v

Tyskie
organizacje pozarządowe

Punkt Konsultacyjny dla tyskich organizacji pozarządowych

Realizator – Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej FRES. Miejsce: ul. Barona 30 pokój 209

Spotkania Organizacji Pozarządowych

OPP 1%

Sprawdź, czy możesz przekazać 1% podatku, wybierz organizację pożytku publicznego (OPP), którą chcesz wesprzeć, wypełnij PIT i zapłać podatek.

Aktualności

Szkolenie z poradnictwa obywatelskiego.

Szanowni Państwo! Związek Biur Porad Obywatelskich podał termin i miejsce pierwszego szkolenia z poradnictwa obywatelskiego. Linki: ...

19.09.18 więcej →

Oferta złożona w trybie art 19a - mały grant

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r.( Dział II rozdział 2 art.19a) zamieszczam ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

17.09.18 więcej →

Szkolenia dla NGO z poradnictwa obywatelskiego

Związek Biur Porad Obywatelskich ma w dniach 10-14 września zamieścić na swojej stronie www i na profilu na facebooku informację o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na pierwszy termin szkoleń (rozpoczęcie prawdopodobnie 19 września).

10.09.18 więcej →
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×