Aktualności

Wyniki konkursu - dystrybucja żywności

08.11.18

"Dystrybucja żywności do osób i rodzin najbardziej potrzebujących oraz prowadzenie działań w ramach środków towarzyszących mających na celu wzmacnianie samodzielności i kompetencji w prowadzeniu gospodarstwa domowego".

Granty międzynarodowe

08.11.18

Międzynarodowa współpraca się opłaca”. Granty na komponent współpracy ponadnarodowej dla beneficjentów projektów standardowych realizowanych w zakresie celów tematycznych 8-11 współfinansowanych z EFS w ramach PO WER lub RPO w perspektywie finansowej 2014 – 2020.

Wyniki konsultacji "Zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami miasta Tychy"

06.11.18

  Dokument znajduje się w załączeniu i na stronie

Wyniki konsultacji - Program Współpracy

06.11.18

Wyniki konsultacji projektu uchwały Rady Miasta Tychy w sprawie przyjęcia Programu Współpracy na 2019

Oferta Fundacji Puk Puk na realizację zadania publicznego

02.11.18

Oferta Fundacji Puk Puk na realizację zadania publicznego pn. "Prowadzenie warsztatów edukacyjnych i informacyjnych na temat różnych form niepełnosprawności".

Są nowe rozporządzenia do ustawy o działalności pożytku

29.10.18

W Dzienniku Ustaw opublikowano 6 nowych rozporządzeń do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. W większości podpisał się pod nimi Przewodniczący Komisji ds. Pożytku Publicznego. Zmienionych wzorów ofert i sprawozdań do małych grantów zaczniemy się uczyć od marca.

Oferta Maly Grant

29.10.18

Oferta Stowarzyszenia "Trzeźwość życia" na realizację zadania publicznego pn. "Życie jest tylko jedno - program edukacyjny i profilaktyczny z zakresu uzależnień od środków psychoaktywnych i alkoholu dla uczniów tyskich placówek oświatowych"

Nabór członków do komisji konkursowej

17.10.18

Prezydent Miasta Tychy ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku...

Oferta Stowarzyszenia Trzeźwość Życia

16.10.18

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. zamieszczam ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Konsultacje w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami

16.10.18

W trybie Uchwały Nr0150/XLVI/1036/10 Rady Miasta Tychy z dnia 26 sierpnia 2010 r. w sprawie: szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×