Aktualności

Uprzejmie informuję, iż Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy w dniu 17 czerwca 2018 roku w godzinach od 14.00 do 18.00 organizuje na Placu Baczyńskiego Dzień Zdrowia (w razie niesprzyjających warunków w Andromedzie).

 

Niniejszym chcielibyśmy zaprosić Państwa do aktywnego włączenia się w organizację tej imprezy. Przykładowe formy udziału to m.in.: badania profilaktyczne, konsultacje lekarskie, pielęgniarskie, dietetyczne, rehabilitacyjne, prezentacje produktów zdrowotnych, sprzętu medycznego, drobne animacje o charakterze sportowo-kulturalnym dla dzieci i dorosłych oraz  prezentacja Państwa działalności - skierowana do mieszkańców oraz inne przedsięwzięcia, które wpisują się w charakter Dnia Zdrowia.

Liczę na Państwa otwartość oraz zaangażowanie. Bardzo proszę o informację zwrotną potwierdzającą chęć uczestnictwa w imprezie wraz z propozycją formy współpracy do dnia 27 kwietnia 2018 roku na adres e-mail: marzena.ferenc@umtychy.pl lub osobiście do Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy.

Szczegóły zostaną omówione na specjalnie zorganizowanym spotkaniu, po uzgodnieniu z Państwem dogodnego terminu.

 

Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia

Krystyna Rumieniuch

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×