Aktualności

Opowiedz o swojej organizacji i zaangażuj się w budowanie wiedzy o polskim sektorze pozarządowym. Przeczytaj, dlaczego warto to zrobić.

Trwa 8. już edycja największego badania organizacji „Kondycja organizacji pozarządowych w Polsce 2018”. Spośród wszystkich zarejestrowanych w Polsce fundacji i stowarzyszeń (czyli ponad 100 tysięcy podmiotów) wylosowano ich 1,5 tysiąca. Do wylosowanych organizacji zwrócono się mailowo z prośbą o zaangażowanie w ten ważny projekt.

Po co badania?

Już od ponad 15 lat Stowarzyszenie Klon/Jawor obserwuje, czym zajmują się organizacje, jak pracują z odbiorcami, jaka jest ich sytuacja finansowa, z jakimi problemami się borykają oraz jakie mają potrzeby. Dzięki naszym regularnym badaniom śledzimy kierunek zmian w sektorze organizacji pozarządowych. Ze zgromadzonej wiedzy korzysta szereg organizacji, m.in. tych, które wspierają rozwój społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

Nie ignoruj zaproszenia do badania, włącz się!

Tylko dzięki temu, że losowo dobrane do badania organizacje wypowiedzą się o swojej sytuacji, będzie można wyciągnąć rzetelne wnioski na temat kondycji wszystkich działających w Polsce fundacji i stowarzyszeń. Jeśli Twoja organizacja została wylosowana do badania, bardzo prosimy o poświęcenie chwili czasu na udział w nim. Sprawdź swoją skrzynkę mailową, znajdź zaproszenie do badania, otwórz ankietę i opowiedz nam o swojej organizacji.

więcej

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×