Aktualności

Przypominamy o obowiązkach i uprawnieniach informacyjnych wynikających z realizacji zadań publicznych ze środków Gminy Miasta Tychy. Dotyczy to m.in. otwartych konkursów ofert czy małych grantów - 19 a.

Obowiązki i uprawnienia informacyjne, wynikają z umowy podpisywanej na realizację zadania publicznego między NGO (Zleceniobiorcą) a Gminą Miasta Tychy (Zleceniodawcą).

Zleceniobiorca zobowiązuje się do informowania, że zadanie publiczne jest finansowane ze środków finansowych otrzymanych od Zleceniodawcy. Informacja na ten temat powinna się znaleźć we wszystkich materiałach, publikacjach, informacjach dla mediów, ogłoszeniach oraz wystąpieniach publicznych dotyczących realizowanego zadania publicznego.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×