Aktualności

Międzynarodowa współpraca się opłaca”. Granty na komponent współpracy ponadnarodowej dla beneficjentów projektów standardowych realizowanych w zakresie celów tematycznych 8-11 współfinansowanych z EFS w ramach PO WER lub RPO w perspektywie finansowej 2014 – 2020.

 

Projekt został wybrany do dofinansowania w wyniku przeprowadzonego przez Centrum Projektów Europejskich konkursu nr POWR.04.03.00-IP.07-00-007/17.

Jest to pierwszy tego typu projekt grantowy w Polsce realizowany przez Operatora grantu (Profesja z partnerami), w ramach którego beneficjenci z Polski będą mogli rozszerzyć projekty standardowe o współpracę ponadnarodową z podmiotami z obszaru całej Unii Europejskiej.

Operator grantu udzieli wsparcia merytorycznego w zakresie tworzenia partnerstw ponadnarodowych i finansowego w formie grantów o max. wartości 100.000 zł na zasadach określonych w procedurze grantowej. Pula środków wynosi 10 mln zł.

Możliwość uzyskania dofinasowania mają beneficjenci z obszaru wszystkich województw.

 

Rekrutacja grantobiorców będzie prowadzona w rundach. Pierwsza trwać będzie od 01.11 do 30.11.2018r.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie projektu: grupaprofesja.com/mwso

 

 

Kontakt z Zespołem Projektowym

telefonicznie: 663667883 lub 570683776

mailowo: pytaniapower@grupaprofesja.com

 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×