Aktualności

Zapraszamy do konsultacji w sprawie propozycji programu konferencji i formuły targów

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej i Fundacja IB Polska już 23 maja br zapraszają do udziału w konferencji poświęconej współpracy biznesu, samorządu i organizacji pozarządowych.

Konferencja połączona będzie z targami tyskich organizacji pozarządowych. Wcześniej chcielibyśmy jednak zaprosić tyskie organizacje do konsultacji, przedstawiania swoich propozycji, co powinno się znaleźć w programie konferencji, jak powinny wyglądać targi tyskich NGO.

Spotkanie w tej sprawie odbędzie się 24 kwietnia o 15:30 w siedzibie FRES, w Tychach przy ul. Barona 30, p.209. Kto nie będzie mógł wziąć udziału w spotkaniu może oczywiście w każdej chwili przekazać nam swoje propozycje mailem (fres@ekonomiaspoleczna.org.pl), osobiście (Tychy ul. Barona 30, p.209) czy przez telefon (501 696 644).

Liczymy na Was!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×