Konsultacje z NGO

Konsultacje z NGO

14.03.17

W załączniku przesyłam ogłoszenie o ponownym prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Jaroszowickiej i Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej w Tychach.

Ponowne prowadzenie konsultacji

07.03.17

Ogłoszenie o ponownym prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Spacerowej i Grota - Roweckiego w Tychach.

Konsultacje projektu

31.01.17

Termin rozpoczęcia i zakończenia konsultacji: 7 lutego – 7 marca 2017 r.

Wyniki konsultacji

27.01.17

Wyniki ponownych konsultacji w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w południowej części osiedla Wilkowyje w Tychach – etap II

Wyniki ponownych konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania

18.01.17

W konsultacjach organizacje nie zgłosiły żadnych uwag lub opinii dotyczących przedmiotowego projektu uchwały.

Ponowne konsultacje dot. rejonu ul. Katowickiej, rzeki Mlecznej i kompleksu leśnego

17.01.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Katowickiej, rzeki Mlecznej, kompleksu leśnego oraz ulicy Pod Lasem i Zwierzynieckiej w Tychach – etap I.

Konsultacje projektów uchwał w sprawach miejscowego zagospodarowania

10.01.17

Konsultacje projektów uchwał w sprawach miejscowego zagospodarowania:

Konsultacje projektu planu miejscowego dla części osiedla Wilkowyje

08.12.16

Informacje o ponownym wyłożeniu projektu planu miejscowego dla części osiedla Wilkowyje.

Wyniki konsultacji

01.12.16

Wyniki konsultacji w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Katowickiej, rzeki Mlecznej, kompleksu leśnego oraz ulicy Pod Lasem i Zwierzynieckiej w Tychach – etap I.

Ogłoszenie o ponownym prowadzeniu konsultacji projektu uchwały

29.11.16

w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie ulic: Jaroszowickiej i Mysłowickiej oraz doliny rzeki Mlecznej w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×