Małe granty

Mały grant "Przepis na 60+"

04.07.19

Oferta Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji, Rozwoju i Opieki " SERiO" na realizację zadania publicznego pn."Przepis na 60+"

Mały grant

10.06.19

Oferta Stowarzyszenia Pszczelarzy w Tychach na realizację zadania publicznego pn. " Zwalczanie warrozy u pszczół na terenie Gminy Tychy."

Mały grant: „ Poznajmy siebie nawzajem"

14.05.19

Oferta Tyskiego Związku Osób Niepełnosprawnych Ruchowo na realizację zadania publicznego pn. „Poznajmy siebie nawzajem".

Mały grant: „Świetlikowo z pomocą rodzinie"

10.05.19

Oferta Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo na realizację zadania publicznego pn. „Świetlikowo z pomocą rodzinie".

Mały grant "Rozmowy PROCENTują”

04.04.19

Oferta Stowarzyszenia "Warto Inaczej" na realizację zadania publicznego pn. "Rozmowy PROCENTują”

Mały grant - „Śmiech to zdrowie”

22.03.19

Oferta Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Tychach na realizację zadania publicznego pn. „Śmiech to zdrowie”.

Oferta Polskiego Klubu Ekologicznego-Koło w Tychach pn. "Ratujmy pszczoły"

27.02.19

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. zamieszczamy ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od...

Mały grant - "Sterylizacja, leczenie i dokarmianie kotów wolnożyjących"

08.02.19

Oferta Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym Zwierzętom" Kocimiętka" na realizację zadania publicznego pn. "Sterylizacja, leczenie i dokarmianie kotów wolnożyjących".

Złożony mały grant - Recykling czyli powrót do natury

08.02.19

Oferta Fundacji "Pracownia Edukacji Żywej"na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. Realizacja warsztatów dla dzieci "Recykling czyli powrót do natury".

Oferta Abstynenckiego Klubu Żeglarskiego „Paprocany”

17.01.19

Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×