Małe granty

Oferta Polskiego Klubu Ekologicznego-Koło w Tychach pn. "Ratujmy pszczoły"

27.02.19

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. zamieszczamy ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od...

Mały grant - "Sterylizacja, leczenie i dokarmianie kotów wolnożyjących"

08.02.19

Oferta Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym Zwierzętom" Kocimiętka" na realizację zadania publicznego pn. "Sterylizacja, leczenie i dokarmianie kotów wolnożyjących".

Złożony mały grant - Recykling czyli powrót do natury

08.02.19

Oferta Fundacji "Pracownia Edukacji Żywej"na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. Realizacja warsztatów dla dzieci "Recykling czyli powrót do natury".

Oferta Abstynenckiego Klubu Żeglarskiego „Paprocany”

17.01.19

Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Oferta Stowarzyszenia Wspierającego Dzieci i Rodzinę "Mogę Więcej"

03.12.18

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. zamieszczamy ofertę Stowarzyszenia Wspierającego Dzieci i Rodzinę "Mogę Więcej" do publicznej wiadomości.

"Wspólna wigilia tyskich Seniorów 2018 - mały grant

15.11.18

Oferta Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej na realizację zadania publicznego "Wspólna wigilia tyskich Seniorów 2018"

Mały grant - Fundacja IB

14.11.18

Oferta Fundacji Internationaler Bund Polska na realizację zadania publicznego "Senioralna jesień"

Oferta Fundacji Puk Puk na realizację zadania publicznego

02.11.18

Oferta Fundacji Puk Puk na realizację zadania publicznego pn. "Prowadzenie warsztatów edukacyjnych i informacyjnych na temat różnych form niepełnosprawności".

Oferta Maly Grant

29.10.18

Oferta Stowarzyszenia "Trzeźwość życia" na realizację zadania publicznego pn. "Życie jest tylko jedno - program edukacyjny i profilaktyczny z zakresu uzależnień od środków psychoaktywnych i alkoholu dla uczniów tyskich placówek oświatowych"

Oferta Stowarzyszenia Trzeźwość Życia

16.10.18

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. zamieszczam ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×