Newsletter

Newsletter NGO umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji związanych z problematyką dotyczącą organizacji pozarządowych. Jeżeli masz pytania dotyczące newslettera, napisz na adres: ngo@umtychy.pl

  • Korzystanie z usługi "Newsletter NGO" jest dobrowolne i bezterminowe
  • W celu świadczenia usługi "Newsletter NGO" Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądż usunięcia soich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prezydenta Miasta, w celu korzystania z prowadzonej przez Miasto Tychy usługi "Newsletter NGO". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej "Newsletter NGO".

* Pola wymagane oznaczono symbolem gwiazdki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×